KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884604
nr 788 4604
Akvarell
Okänd konstnär, Onni Från Åbo, Signerad, (ej gammal), bladets mått: 44x60
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:48:33
400 kr
300 kr
400 kr